top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

BOOM TRANSFER! Od dziś zmienia się wiele...(!)


Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica od lat współpracuje i jest wspierany przez wiele podmiotów i instytucji. Po wielu tygodniach rozmów klub zrobił znacznie większy krok pozyskując sponsora tytularnego całego klubu i wszystkich zespołów, począwszy od kategorii smerfa (roczniki 2017-2018), a kończąc na zespole seniorów!


Od startu sezonu 2021/2022 wszystkie drużyny biało-zielonego klubą będą występować pod nazwą IgnerHome MKS Polonia-Stal Świdnica. To wielki krok w przód i sukces świdnickiego klubu. Współpraca dotyczy wszystkich drużyn i organizowanych przez klub imprez, które również będą miały miejsce pod nazwą firmy IgnerHome. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy za wsparcie, licząc na owocną współpracę.


IgnerHome to dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska, której założycielem jest Michał Ignerski, znany kibicom koszykarz. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku i od tej pory zrealizowała wiele już inwestycji między innymi w Świdnicy. Powstające inwestycje zlokalizowane są w atrakcyjnych częściach miast, a deweloper szczególną uwagę zwraca na przemyślane rozwiązania architektoniczne, wysoką jakość materiałów oraz bezpieczeństwo mieszkańców. Na terenach inwestycji znajdują się place zabaw, zielone nasadzenia, miejsca do spędzania wspólnie czasu oraz klimatyczne oświetlenie, a także parkingi podziemne i miejsca postojowe naziemne. To wszystko sprawia, że mieszkańcom żyje się komfortowo.


Zakup mieszkań na osiedlach IgnerHome to bezpieczna i pewny inwestycja, która nigdy nie straci na wartości. Deweloper dużą wagę przywiązuje do terminowości i solidności realizowanych prac. Proces inwestycyjny realizowany jest przez doświadczony zespół, a doradcy klienta służą pomocą na każdym etapie zakupu nieruchomości. Od wyboru wymarzonego lokum, przez formalności prawne i pozyskanie kredytu, po aranżację wnętrz i wybór ekip wykończeniowych. Deweloper, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, przygotował bogaty pakiet korzyści, m.in. program wykończenia mieszkań pod klucz, doradztwo kredytowe, porady architektów, wysoki rabat na zakup kolejnego mieszkania, program polecaj sąsiadów i zarabiaj oraz atrakcyjne rabaty cenowe u partnerów biznesowych.


Zespół IgnerHome od wielu lat zajmują się inwestowaniem i analizą rynku nieruchomości, zagadnieniami formalno-prawnymi, pośrednictwem i branżą deweloperską. Ogromna wiedza, znajomość zagadnień związanych z nieruchomościami, realizacją inwestycji, pasja budowania oraz świeże spojrzenie, chęć i odwaga tworzenia, przywiązanie do jakości i rzetelności są niewątpliwie atutami tego zespołu.

575 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page