top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Biało-zielonych czeka trudny bój wyjazdowy [BĘDZIE RELACJA LIVE]
Już w najbliższą sobotę, 6 kwietnia dojdzie do konfrontacji drużyn, które w sezonie 2023/2024 na boiskach Koleje Dolnośląskie IV ligi potrafiły pociągnąć lub jak to jest w naszym wypadku, cały czas kontynuują efektowną serię meczów o punkty bez porażki. IgnerHome Polonia-Stal Świdnica zagra na boisku Górnika Złotoryja.

 

Nasi przeciwnicy jesienią popisali się nie lada wyczynem. Przegrali wysoko mecz w Świdnicy 0:4 (przebieg rywalizacji nie wskazywał na tak wysoką porażkę), tydzień później ulegli jeszcze 0:1 Moto-Jelczowi Oława, a następnie popisali się serią aż 11 spotkań bez porażki. Od 17 września 2023 roku zatrzymani zostali dopiero 10 marca, kiedy to nie sprostali wiceliderowi - rezerwom Miedzi Legnica (0:2). Od tego momentu ulegli po walce Słowianinowi Wolibórz 1:2, rozbili rezerwy Chrobrego Głogów 5:1 i przegrali przed tygodniem 1:2 z Polonią Środa Śląska. Obecnie Górnik z 29 punktami plasuje się na 11. miejscu w tabeli.

 

Było o efektownym marszu rywali, teraz trochę o biało-zielonych. Podopieczni trenera Grzegorza Borowego kontynuują serię już ośmiu pojedynków bez porażki, z czego aż sześć zwycięskich. Na swoim rozkładzie wśród pokonanych ekip mamy Moto-Jelcza Oława, Zenit Międzybórz, Górnika Nowe Miasto Wałbrzych, Iskrę Księginice, KS Łomnica i BKS Bolesławiec, a do tego dołożyliśmy dwa cenne remisy z Baryczą Sułów i Piastem Żmigród. To pozwoliło naszej drużynie wskoczyć do górnej połówki tabeli. Na ten moment mamy na swoim koncie 35 "oczek", znajdując się na 7. lokacie (szósta Polonia Środa Śląska ma tyle samo punktów i wyprzedza nas lepszym bilansem bezpośredniego starcia).

 

Mecz pomiędzy Górnikiem Złotoryja, a IgnerHome Polonią-Stal Świdnica odbędzie się w sobotę, 6 kwietnia (godz. 15.00). Zapraszamy tradycyjnie do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE z tego pojedynku.    

 

23. kolejka Koleje Dolnośląskie IV ligi:

Miedź II Legnica       -           Prochowiczanka Prochowice             7 kwietnia, 14:00

Łużyce Lubań            -           Słowianin Wolibórz    6 kwietnia, 15:00

Piast Nowa Ruda       -           Chrobry II Głogów    6 kwietnia, 14:00

Lechia Dzierżoniów   -           Polonia Środa Śląska  6 kwietnia, 17:00

Górnik Złotoryja        -           IgnerHome Polonia-Stal Świdnica    6 kwietnia, 15:00

Piast Żmigród             -           Moto Jelcz Oława      6 kwietnia, 16:00

BKS Bobrzanie Bolesławiec  -           Zenit Międzybórz       6 kwietnia, 17:00

Barycz Sułów             -           Górnik Nowe Miasto Wałbrzych       6 kwietnia, 17:00

KS Łomnica   -           Iskra Księginice          6 kwietnia, 15:00

161 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page