top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

BIAŁO-ZIELONY TRANSFER NR 9 !!!


Tuż przed startem zmagań w sezonie 2023/2024 w nowych, zreformowanych rozgrywkach Koleje Dolnośląskie IV ligi przedstawiamy ostatni transfer biało-zielonych seniorów IgnerHome Polonii-Stali Świdnica.


W piątkowe popołudnie, na niespełna 48 godzin przed startem naszego inauguracyjnego meczu z beniaminkiem ligi - Iskrą Księginice przedstawiamy postać 28-letniego Romana Ordynskiego. To pochodzący z Ukrainy zawodnik o dobrych warunkach fizycznych, który ma wzmocnić rywalizację w świdnickiej bramce. Nasz nowy gracz, który trafił do nas z obozu ligowego rywala z poprzednich rozgrywek - Polonii Trzebnica, w swoim CV ma występy w ukraińskich zespołach seniorskich: SK Tavriya, FK Bila Tserkva i Lyubomyr, niemieckim Trebendorfie, słowackiej ekipie Zupcany, a w ostatnim czasie GKS-ie Kobierzyce i Polonii Trzebnica.


Roman Ordynskyi jest na ostatniej prostej jeśli chodzi o etap rehabilitacji po lekkim urazie i lada moment będzie już do pełnej dyspozycji trenera Grzegorza Borowego. Nowemu zawodnikowi życzymy dużo zdrowia, świetnej formy i jak największej liczby czystych kont w biało-zielonej bramce.


FOTO zawodnika: Polonia Trzebnica

89 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page