top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

BIAŁO-ZIELONY TRANSFER NR 8 !!!


Na cztery dni przed startem ligowych zmagań o punkty, pierwsza drużyna IgnerHome Polonii-Stali Świdnica przedstawia kolejnego napastnika, który wzmacnia rywalizację w biało-zielonej formacji ofensywnej.


Do świdnickiej ekipy na zasadzie transferu definitywnego z Górnika Wałbrzych przenosi się 22-letni Adam Niedźwiedzki. Napastnik jest wychowankiem Górnika Nowe Miasto Wałbrzych, później reprezentował barwy Gwarka Wałbrzych, MKS-u Szczawno Zdrój i Górnika Wałbrzych, z którego na dwa lata przeniósł się do AKS-u SMS Łódź. Ostatnie sezony to ponownie występy w szeregach biało-niebieskiego Górnika. Ostatni sezon jeśli chodzi o liczby był bardzo udany dla Adama. Nasz nowy napastnik szczególnie wiosną prezentował się z bardzo dobrej strony, strzelając 7 goli i będąc jednym z najlepszych snajperów rundy rewanżowej rozgrywek grupy wschodniej IV ligi. W sumie w sezonie uzbierał 9 trafień, był bardzo istotną postacią w układance trenera Domagały, występując w 26 spotkaniach i spędzając na boisku 2229 minut (średnio 85 minut w meczu).


Adam Niedźwiedzki jest już do dyspozycji trenera Grzegorza Borowego, a do zespołu dołączył w trakcie okresu przygotowawczego. Adam życzymy dużo zdrowia, znakomitej formy i wielu goli w świdnickich szeregach!

111 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page