top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

BIAŁO-ZIELONY TRANSFER NR 7 !!!


Jak mawiał klasyk i nasz znakomity dziennikarz sportowy - Zdzisław Ambroziak, rozpoczyna się wsteczne odliczanie... Drużyna IgnerHome Polonii-Stali Świdnica jest już coraz bliżej oficjalnego startu nowego sezonu na boiskach Koleje Dolnośląskie IV ligi, przedstawiając kolejne wzmocnienie podczas letniego okienka transferowego.


Do Świdnicy na zasadzie transferu definitywnego przenosi się 20-letni Dominik Jagielski. Zawodnik występujący na pozycji napastnika trafia do biało-zielonej ekipy z Orła Ząbkowice Śląskie. Piłkarz, który do dyspozycji trenera Grzegorza Borowego był od początku okresu przygotowawczego granie rozpoczynał w UKS-ie Lechia Dzierżoniów, skąd na pięć sezonów przeniósł się do Miedzi Legnica, w której przechodził kolejne stopnie piłki młodzieżowej. Ostatnie dwie kampanie rozgrywkowe to walka na czwartoligowym froncie już w kategorii seniorskiej, najpierw w Bielawiance Bielawa, a następnie w Orle Ząbkowice Śląskie (gol przeciwko naszemu zespołowi podczas wyjazdowej potyczki - wynik 1:1).


Teraz Dominik jest już do dyspozycji trenera Grzegorza Borowego. Naszemu nowemu piłkarzowi życzymy samych udanych występów, jak największej ilości goli i asyst oraz dużo zdrowia!

117 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page