top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

BIAŁO-ZIELONY TRANSFER NR 4 !!!


Drużyna IgnerHome Polonii-Stali Świdnica powoli wychodzi na ostatnią prostą jeśli chodzi o przygotowania do startu sezonu 2023/2024 na boiskach Koleje Dolnośląskie IV ligi. Dziś przedstawiamy kolejne, czwarte już wzmocnienie świdniczan. Biało-zielonych wzmacnia bardzo ograny na III i IV-ligowych boiskach zawodnik.


Do kadry trenera Grzegorza Borowego dołącza 25-letni Paweł Witsanko. Środkowy pomocnik jest wychowankiem Orła Ząbkowice Śląskie. Później przez dziewięć sezonów reprezentował barwy Zagłębia Lubin pnąc się po kolejnych szczeblach piłki młodzieżowej, a następnie walczył o punkty w drużynie rezerw "Miedziowych". W sezonie 2016/2017 pomógł swojej drużynie w awansie do makroregionalnej III ligi, kiedy to lubinianie kończyli wygranym barażem z Foto-Higieną Gać (3:0) i wywalczyli awans z IV ligi. Później były występy już na szczeblu makroregionalnym w barwach Zagłębia II. W sumie na trzecioligowych boiskach w barwach Zagłębia, a w rundzie wiosennej sezonu 2020/2021 w szeregach Polonii Nysy uzbierał 66 występów. W ostatnich dwóch sezonach był zawodnikiem IV-ligowego Orła Ząbkowice Śląskie, z miejsca stając się bardzo ważnym ogniwem zespołu. Teraz piłkarz z którym dość często się w ostatnim czasie konfrontowaliśmy, zasila świdnickie szeregi.


Paweł witamy serdecznie w Świdnicy. Życzymy dużo zdrowia, liczymy na twardą walkę o każdy centymetr boiska w środku pola i czekamy na same dobre występy okraszone trafieniami i podaniami otwierającymi drogę do bramki!

147 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page