top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

BIAŁO-ZIELONY TRANSFER NR 3 !!!


Kolejny transfer seniorów IgnerHome Polonii-Stali Świdnica i kolejny powrót do biało-zielonej ekipy. Zespół prowadzony przez trenera Grzegorza Borowego wzmacnia doświadczony ofensywny pomocnik.


Postaci Damiana Chajewskiego żadnemu sympatykowi piłki nożnej w naszym regionie przedstawiać nie trzeba. 30-letni "Chajo" to ofensywny pomocnik, wychowanek biało-niebieskiego Górnika Wałbrzych. W pierwszej drużynie wałbrzyszan występującej w II lidze debiutował w 2011 roku. Łącznie na tym szczeblu rozgrywkowym zagrał w 36 spotkaniach o punkty. Później przez kilka sezonów bronił barw Olimpii Kowary, występującej między innymi w makroregionalnej III lidze, a następnie w austriackim ASV Kienberg/Gaming. Sezony 2017/2018 oraz 2018/2019 to ponownie gra dla Górnika Wałbrzych. Przed startem sezonu 2019/2020 podobnie jak miało to miejsce w przypadku Sławomira Orzecha zasilił szeregi Polonii-Stali Świdnica. To był bardzo dobry, choć skrócony ze względu na pandemię koronawirusa sezon, po którym mogliśmy się finalnie cieszyć z awansu do III ligi. Damian ostatnie trzy kampanie rozgrywkowe po raz kolejny spędził w Górniku, odgrywając ważną rolę w talii trenera Marcina Domagały.


Teraz znów będziemy mogli oglądać go w biało-zielonych barwach. "Chajo" ponownie witamy w Świdnicy, życzymy dużo zdrowia, formy i liczymy na same udane występy okraszone golami i asystami!

137 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page