top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

BIAŁO-ZIELONY TRANSFER NR 2 !!!


Drużyna seniorów IgnerHome Polonii-Stali Świdnica przedstawia drugiego zawodnika, który przed startem IV-ligowego sezonu 2023/2024 wzmacnia biało-zielone szeregi. Pozostajemy przy formacji defensywnej, prezentując gracza, który ponownie zagra w naszych barwach.


30-letni Sławomir Orzech to środkowy obrońca, wychowanek Górnika Wałbrzych, który przez większość swojej kariery związany był z biało-niebieskimi barwami. W maju 2011 roku debiutował w seniorskiej drużynie Górnika na szczeblu centralnym w rozgrywkach II ligi. W sumie na tym szczeblu rozgrywkowym wystąpił w 77 meczach, strzelając 3 gole. Później był krótki epizod w Bielawiance Bielawa (półroczne wypożyczenie w sezonie 2014/2015) i powrót do Górnika. Występy w biało-niebieskiej koszulce przedzielone były jeszcze przez sezony spędzone w niemieckich i austriackich klubach (SV Rot-Weiss Bad Muskau oraz ASV Kienberg/Gaming).


W sezonie 2019/2020 Sławek Orzech był już zawodnikiem Polonii-Stali Świdnica. Był to bardzo dobry czas, bo po półrocznym, skróconym przez pandemię sezonie świętowaliśmy awans do makroregionalnej III ligi. Ostatnie trzy kampanie rozgrywkowe defensor spędził ponownie w Górniku Wałbrzych, będąc ważną postacią swojej ekipy. Teraz ponownie przywdzieje barwy biało-zielone!


Sławek witamy ponownie w Świdnicy. Życzymy dużo zdrowia, liczymy na same udane występy i dobrą postawę na środku defensywy!

130 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page