top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Biało-zieloni w kadrze Dolnego Śląska!


Aż czterech zawodników IgnerHome Polonii-Stali Świdnica trafiło do kadr Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej w rocznikach 2010 i 2011. Pięciodniowe zgrupowania wojewódzkich kadr odbędą się w sierpniu w Domasławicach.


Uznanie w oczach trenerów kadr Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej zyskało czterech biało-zielonych piłkarzy, którzy w rundzie wiosennej sezonu 2022/2023 występowali w ekipie młodzików IgnerHome Polonii-Stali Świdnica pod wodzą duetu trenerskich braci - Mariusza i Szymona Krupczaków. Mowa o Mateuszu Politańskim z rocznika 2010 i tróce graczy z rocznika 2011 (Noah Bosch, Hubert Głogiewicz i Kacper Witaszczyk).


Powołani zawodnicy - rocznik 2010:

1. Pisarek Miłosz (FC Wrocław Academy)

2. Zajączkowski Łukasz (Olympic Wrocław)

3. Królikowski Wojciech (Parasol Wrocław)

4. Wyrembak Jakub (Parasol Wrocław)

5. Nowacki Oskar (Parasol Wrocław)

6. Fras Filip (Parasol Wrocław)

7. Figiela Wiktor (Parasol Wrocław)

8. Plamieniak Adam (Parasol Wrocław)

9. Mazan Przemysław (Śląsk Wrocław)

10. Barcikowski Jakub (Śląsk Wrocław)

11. Pawłowicz Borys (Śląsk Wrocław)

12. Malik Kajetan (Śląsk Wrocław)

13. Pilarek-Owieczkin Aleksander (Zagłębie Lubin)

14. Depta Błażej (Zagłębie Lubin)

15. Kaczorek Jan (Zagłębie Lubin)

16. Małota Jan (Zagłębie Lubin)

17. Laksy Aleksander (Zagłębie Lubin)

18. Meler Nikodem (Zagłębie Lubin)

19. Szurgociński Jakub (Zagłębie Lubin)

20. Szypuła Jakub (Zagłębie Lubin)

21. Mularczyk Krystian (Zagłębie Lubin)

22. Kluj Dorian (Chrobry Głogów)

23. Sygut Borys (Zagłębie Lubin)

24. Politański Mateusz (IgnerHome Polonia Stal Świdnica)


Powołani zawodnicy - rocznik 2011:

1. Juszczak Mikołaj (Bumerang Wrocław)

2. Mirowski Jakub (FC Wrocław Academy)

3. Popiołek Jeremi (FC Wrocław Academy)

4. Oficjalski Jan (Forza Wrocław)

5. Bajuk Kacper (Iskra Kochlice)

6. Brewiński Dawid (Iskra Kochlice)

7. Marciniak Mateusz (Olympic Wrocław)

8. Bosch Noah (IgnerHome Polonia-Stal Świdnica)

9. Głogiewicz Hubert (IgnerHome Polonia-Stal Świdnica)

10. Witaszczyk Kacper (IgnerHome Polonia-Stal Świdnica)

11. Czternastek Kornel (Śląsk Wrocław)

12. Kośmider Antoni (Śląsk Wrocław)

13. Smenda Łukasz (Śląsk Wrocław)

14. Skrzypczyński Jakub (Śląsk Wrocław)

15. Waloch Wiktor (Śląsk Wrocław)

16. Wójciak Radosław (Śląsk Wrocław)

17. Lisiecki Tomasz (UKS Lechia Dzierżoniów)

18. Długołęcki Adam (Zagłębie Lubin)

19. Drzazga Alan (Zagłębie Lubin)

20. Jadachowski Mateusz (Zagłębie Lubin)

21. Kasperski Franciszek (Zagłębie Lubin)

22. Pałasik Oskar (Zagłębie Lubin)


246 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page