top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Biało-zieloni w gronie nagrodzonych! [LISTA]




Świdniccy sportowcy, trenerzy oraz działacze otrzymają nagrody za swoje osiągnięcia. Znana jest już lista nagrodzonych za sukcesy w 2023 roku.


Nagrody indywidualne dla zawodników w wysokości po 800 zł:

Nikola Mojsa – UKS Talent Wrocław – podnoszenie ciężarów

Paweł Leśnicki – zawody strażackie „Firefighter Challange”

Alicja Tofkin – Akademia Sztuk Walki „Rooster” – taekwon-do

Nikodem Żyłka – Akademia Sztuk Walki „Rooster”- taekwon-do

Karolina Kozieł – UKS Acro Club Świdnica – akrobatyka, Fit Kids

Michał Łysoń – Centrum Fitness Body Art – wyciskanie sztangi leżąc

Eryk Sacko – Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica-boks

Tomasz Jędraszczyk – Klub Sportów Obronnych Świdnica – strzelectwo sportowe

Marcel Borkowski – KS Neptun Świdnica- pływanie

Antoni Romanik – UKS Judo Świdnica-judo

Urszula Janusz – UKS Judo Świdnica-sumo

Stanisław Romanik – UKS Judo Świdnica-sumo

Oliver Kurpiński – Saiyan MMA-MMA

Wiktoria Jabłońska – Anna Jabłońska – kettlebell Sport

Kasandra Głowacka – SK Taekwo-do Tiger – taekwon-do

Michał Kopeć – Edyta Kopeć-speeddcubing

Hubert Jasinowski – UKS Taekwon-do Gryf Świdnica – taekwon-do

Marcel Zieliński- UKS Taekwon-do Gryf Świdnica – taekwon-do


Nagrody indywidualne dla zawodników w wysokości po 600 zł:

Anna Wojas – Iglica Wrocław – taniec sportowy

Tomasz Wojas – Iglica Wrocław – taniec sportowy

Filip Makowski – MKS Polonia Świdnica (4-ka męska) – akrobatyka

Damian Bober – MKS Polonia Świdnica (4-ka męska) – akrobatyka

Marek Zieliński – MKS Polonia Świdnica (4-ka męska) – akrobatyka

Kamil Musiał – MKS Polonia Świdnica (4-ka męska) – akrobatyka

Miłosz Kołodziej – MKS Polonia Świdnica (2-ka męska) – akrobatyka

Igor Makowski – MKS Polonia Świdnica (2-ka męska) – akrobatyka


Nagrody zespołowe – upominki rzeczowe w kwocie 1500 zł:

Świdnicki Klub Piłki Ręcznej – drużyna młodzików

Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica – drużyna seniorów

Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica – drużyna młodzików

Mażoretki „PRIMA”


Nagrody dla trenerów prowadzących szkolenia w wysokości po 1000 zł:

Jerzy Brzostowski – Akademia Sztuk Walki „Rooster” – taekwon-do

Piotr Pas – MKS „Polonia” Świdnica – akrobatyka sportowa

Angelika Prześlica-Stadnik – MKS „Polonia” Świdnica – akrobatyka sportowa

Anna Kozieł – UKS Acro Club Świdnica -akrobatyka – fitness

Andrzej Dziedzic – Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica – boks

Dariusz Cisek Klub – Sportów Obronnych – strzelectwo sportowe

Krzysztof Terebun – ŚKPR Świdnica – piłka ręczna

Sławomir Kuczko – KS Neptun Świdnica- pływanie

Bartłomiej Zamęcki – UKS Judo Świdnica – judo

Grzegorz Borowy – MKS Polonia – Stal Świdnica – piłka nożna


Nagroda za całokształt dla osoby wyróżniającej się osiągnięciami w działalności sportowej, w wysokości 1000 zł:

Zdzisław Gałązka – TKKF ognisko Licznikowiec „2009”- rekreacja/piłka nożna.


Nagrody zostaną wręczone w sobotę, 16 marca ok. godz. 15.00 podczas pierwszego dnia Festiwalu Podróżników i Odkrywców „Kolumby” w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury.

140 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page