top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Biało-zieloni szykują się do startu treningów. Znamy plan przygotowań!

Zaktualizowano: 1 lip 2021


W czwartek, 8 lipca po bardzo krótkiej, dwutygodniowej przerwie do treningów powrócą piłkarze pierwszej drużyny Miejskiego Klubu Sportowego Polonia-Stal Świdnica. W planie gra wewnętrzna i pięć sparingów.


Spadkowicz z III ligi już po dwóch dniach treningów odbywających się na obiektach Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegra grę wewnętrzną, w której oprócz piłkarzy Polonii-Stali Świdnica wystąpią testowani zawodnicy. W kolejnych meczach kontrolnych biało-zieloni zmierzą się wyłącznie z czwartoligowcami, świeżo upieczonym beniaminkiem III ligi i wymagającymi drużynami juniorskimi z kategorii wiekowej U-19. Start rozgrywek dolnośląskiej IV ligi zaplanowano na weekend -14 i 15 sierpnia.


Polonia-Stal Świdnica jednocześnie zaprasza wszystkich chętnych piłkarzy do spróbowania swoich sił w biało-zielonych szeregach na pierwsze treningi rozpoczynające się 8 lipca i grę kontrolną zaplanowaną na sobotę, 10 lipca. Wszelkie informacje prosimy kierować na maila: velrakoczy@wp.pl, FB: MKS Polonia-Stal Świdnica i telefon 604-852-195.


Plan sparingów:

10.07 – mecz wewnętrzny (zawodnicy Polonii-Stali + gracze testowani)

17.07 – Polonia Nysa (Świdnica, godz. 11.00)

24.07 – FC Academy Wrocław U-19 (Świdnica)

28.07 – Prochowiczanka Prochowice (Świdnica)

31.07 – Karkonosze Jelenia Góra (Jelenia Góra, godz. 17.00)

7.08 – Śląsk Wrocław – Centralna Liga Juniorów (Świdnica)

14.08 – start rozgrywek ligowych

776 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page