top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Biało-zieloni sięgają po mistrzostwo ligi i awans!


Na dwie kolejki przed zakończeniem wiosennych zmagań II ligi wojewódzkiej trampkarzy tytuł mistrzowski i awans do najlepszej ósemki na Dolnym Śląsku wywalczyli sobie piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica. Podopieczni Piotra Krygiera wysoko, bo 5:1 pokonali na własnym terenie FC Academy Wrocław i przypieczętowali mistrzostwo rozgrywek!


Biało-zieloni znakomicie prezentowali się od same startu rozgrywek, szybko wychodząc na czoło stawki i budując swoją przewagę w rozgrywkach. Na cztery kolejki przed końcem sezonu mogliśmy postawić stempel w Ząbkowicach Śląskich, bowiem brakowało nam zwycięstwa, by móc cieszyć się z mistrzostwa. Rozegraliśmy jednak słaby mecz, przegraliśmy z miejscowym Orłem i marzenia o postawieniu kropki nad "i" trzeba była odłożyć przynajmniej do następnej serii spotkań. W sobotnie południe na terenie sztucznego boiska Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przyszło nam powalczyć z FC Academy II Wrocław. Spotkanie długo nie układało się po naszej myśli, nie byliśmy w stanie szybko odskoczyć na bezpieczny dystans, ale w końcu przełamaliśmy rywali. Finalnie po dwóch trafieniach Pawła Łabędzia, golach Szymona Pieńkowskiego i Natana Dudka oraz bramce samobójczej jednego z zawodników gości, zwyciężyliśmy 5:1. Na dwie kolejki przed końcem zmagań II ligi wojewódzkiej trampkarzy zapewniliśmy sobue mistrzostwo o awans do dolnośląskiej elity, gdzie mierzy się ze sobą najlepsza "8" drużyn z terenu naszego województwa.

Skład mistrzowskiej drużyny w całych rozgrywkach: Michał Oleś, Mateusz Sikora, Kacper Żołędziewski, Andrzej Agaciak, Dorian Dola, Natan Dudek, Yurii Fedusiv, Krystian Grzybowski, Jakub Kazimierski, Marek Kaźmierczak, Jacek Kołodziejczyk, Bruno Kuśnierz, Filip Ladenberger, Paweł Łabędź, Szymon Mazur, Szymon Pieńkowski, Igor Pierzchała, Michał Redlica, Filip Stelmach, Antoni Wszelaki.

133 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page