top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Biało-zieloni powalczą o medale mistrzostw Polski!


Najpierw przeszli przez gęste sito kwalifikacji, wygrywając zmagania miejskie, powiatowe, a następnie wojewódzkie, by wywalczyć ostatecznie przepustkę na finały piłkarskich mistrzostw Polski szkół podstawowych w ramach Igrzysk Dzieci klas 5-6. Mowa o piłkarzach IgnerHome Polonii-Stali Świdnica występujących w tych zmaganiach pod szyldem swoich klas sportowych w Szkole Podstawowej nr 6 w Świdnicy.


W finale dolnośląskim świdniczanie okazali się lepsi od drużyn SP 2 Bolesławiec, SP Krzeszów i SP 4 Chojnów, kwalifikując się do ogólnopolskich rozgrywek, które rozegrane zostaną już w najbliższy weekend w Głuchołazach. Podczas ostatnich zawodów odbywających się na boiskach Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został Mateusz Jedliński (IgnerHome Polonia-Stal Świdnica).


Skład zwycięskiego zespołu: Wiktor Duda, Mateusz Jedliński, Franciszek Kołakowski, Mikołaj Kozar, Krystian Monica, Szymon Mrzygłód, Michał Oleś, Mateusz Politański, Mateusz Sikora, Piotr Waśniowski. Niemalże cała grupa reprezentuje na co dzień barwy klubu IgnerHome Polonii-Stali Świdnica, walcząc pod okiem trenerów Mariusza Krupczaka i Szymona Krupczaka w rozgrywkach ligi wojewódzkiej. Franciszek Kołakowski reprezentuje obecnie barwy Śląska Wrocław do którego trafił właśnie z biało-zielonych.

192 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page