top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Biało-zieloni na szkoleniu w PUO Świdnica!


Przedstawiciele klubu IgnerHome Polonia-Stal Świdnica dzięki uprzejmości Przedsiębiorstwa Utylizacji Odpadów Świdnica uczestniczyli dziś w szkoleniu na temat odpadów przy wykorzystaniu ścieżki ekologicznej PUO Świdnica!


Wszystko w ramach akcji Lasów Państwowych pod hasłem "Gramy o przyszłość dolnośląskiej piłki nożnej na zielonych boiskach - Treningi piłki nożnej mające na celu szkolenie dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo wraz z całoroczną sportową rywalizacją oraz działania na rzecz edukacji ekologicznej i rozwoju w województwie dolnośląskim".


W warsztatach ekologicznych wzięła udział liczna, biało-zielona grupa młodzików trenerów Mariusz Krupczaka i Szymona Krupczaka, będąca na co dzień uczniami klas sportowych o profilu piłka nożna w Szkoła Podstawowa nr 6 w Świdnicy. Bardzo ciekawe warsztaty poprowadził sam Członek Zarządu PUO Świdnica, Pan Rafał Żurakowski! Dziękujemy za firmowe gadżety i do zobaczenia!


Niedługo przyjdzie czas na kolejne szkolenia, a najbliższe odbędzie się w siedzibie Świdnickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

53 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page