top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Biało-zieloni lepsi od Śląska Wrocław!


Znakomicie spisali się piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica z I ligi wojewódzkiej młodzików. Nasi piłkarze ograli na wyjeździe ekipę Śląska Wrocław i są wciąż w grze o topowe lokaty na zakończenie najbardziej prestiżowych dolnośląskich rozgrywek!


Spotkanie rozegrano awansem w ramach 12. kolejki rozgrywek. W stolicy Dolnego Śląska trzeci w tabeli Śląsk Wrocław podejmował czwarty zespół IgnerHome Polonii-Stali Świdnica. Podopieczni trenerów Mariusza Krupczaka i Szymona Krupczaka w pierwszej rundzie ograli na własnym terenie wrocławian i tym razem również mieli chrapkę na komplet punktów. Cel udało się zrealizować, a biało-zieloni pokonali gospodarzy na boisku przy ulicy Lotniczek 3:1. Na listę strzelców wpisali się Filip Zwierzyna i Krystian Monica. Do tego przeciwnicy raz wpakowali futbolówkę do własnej sieci. Szansę na podwyższenie rezultatu miał też Wiktor Duda, ale tym razem nie udało mu się wykorzystać rzutu karnego. Warto odnotować również obroniony rzut karny przez Mateusza Sikorę. Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica sięgnęli we Wrocławiu po komplet punktów i awansowali w tabeli I ligi wojewódzkiej młodzików na trzecie miejsce. Do zakończenia rozgrywek pozostały cztery kolejki, a w najbliższym spotkaniu już w najbliższą sobotę, 30 października podejmiemy na swoim terenie szósty Olympic Wrocław. Będzie to dobra okazja do rewanżu za wyjazdową porażkę z pierwszej rundy w wymiarze 1:3.


Śląsk II Wrocław - IgnerHome Polonia-Stal Świdnica 1:3


Skład: Oleś, Sikora, Kaźmierczak, Mrzygłód, Duda, Ungurian, Stelmach, Nada, Dudek, Waśniowski, Politański, Zwierzyna, Monica, Kozar, Zawada, Paluch, Jedliński, Orzechowski.

310 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page