top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Biało-zielone, piłkarskie zakończenie sezonu 2022/2023


Blisko 500 trenujących zawodników, ponad 20 drużyn biorących udział w sportowej rywalizacji szlifujących swoje umiejętności pod okiem 14 wykwalifikowanych trenerów z licencjami Polskiego Związku Piłki Nożnej… Choć ze względu na trwające już wakacje nie było wszystkich biało-zielonych piłkarzy, to za nami bardzo efektowne zakończenie sezonu 2022/2023 w klubie IgnerHome Polonia-Stal Świdnica.


Do miłej uroczystości doszło dziś w samo południe na trybunach i bieżni stadionu Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dopisała pogoda i frekwencja. Biało-zieloni w zdecydowanej większości zakończyli w tym tygodniu treningi piłkarskie i udają się na symboliczną, bardzo krótką przerwę. Przygotowania do nowego sezonu 2023/2024 ruszą bowiem jeszcze w lipcu, a seniorzy wystartują jeszcze prędzej, bo 30 czerwca, kiedy to na terenie OSiR-u Świdnica odbędzie się dzień testowy.


Podczas dzisiejszej, miłej uroczystości zaprezentował się każdy zawodnik i został należycie nagrodzony za swój wkład, dobrą dyspozycję, zaangażowanie oraz godne reprezentowanie biało-zielonych barw i całego miasta Świdnica. Drużyny wspólnie z trenerami wychodziły na środek bieżni i prezentowały się zgromadzonym gościom otrzymując okolicznościowy medal dla „Piłkarza sezonu 2022/2023” oraz pamiątkowy dyplom. Trybuny boiska głównego Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zostały dziś licznie wypełnione przez tych młodych i nieco starszych głównych bohaterów tego wydarzenia, jak również ich rodzin, pokazując jak liczną grupę klub IgnerHome Polonia-Stal Świdnica desygnuje na co dzień do sportowej rywalizacji na dolnośląskich boiskach.


Na koniec nie brakło także wyróżnień i podziękowań dla partnerów, sponsorów i przyjaciół klubu IgnerHome Polonia-Stal Świdnica.

71 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page