top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Biało-zielone orliki drugie w Jarocinie!


Fantastycznie podczas ogólnopolskiego turnieju SBG Jarocin Cup rocznika 2011 zaprezentowała się drużyna orlików IgnerHome Polonii-Stali Świdnica. Biało-zieloni prowadzeni przez trenera Ryszarda Tyndla wystawili w tym silnie obsadzonym turnieju dwie ekipy, kończąc zmagania "jedynką" bardzo pechowo na drugim stopniu podium!


- Jestem bardzo zadowolony z postawy wszystkich zawodników podczas trzydniowych zmagań. Wystawiłem dwa zespoły, a cały turniej rozegraliśmy z zaledwie dwoma rezerwowymi. W każdym meczu zarówno „jedynka” jak i „dwójka” prezentowała się bardzo dobrze. Brakowało nam szczęścia, bo pomimo dominacji w praktycznie każdym spotkaniu graliśmy bardzo nieskutecznie. Ostatecznie pierwszy zespół zajął drugie miejsce, przegrywając w finale po serii rzutów karnych. Nasza praca na treningach cały czas przynosi efekty i wygląda to coraz lepiej. Mamy mocny i bardzo liczny rocznik, więc jest się z czego cieszyć. Przygotowujemy się do kolejnego wyjazdu, bo już za dwa tygodnie wystąpimy w jeszcze bardziej wymagającym turnieju w Gnieźnie - komentuje trener Ryszard Tyndel.


Finalnie na najwyższym stopniu podium znalazł się Olympic Wrocław, który pokonał nas w serii rzutów karnych. W małym finale, którego stawką była trzecia lokata, Akademia Krecika Ostrów Wielkopolski okazał się lepsza od Akademii Piłkarskiej Reissa Poznań. W sportowych zmagań wzięło udział 12 drużyn z całej Polski.


Skład IgnerHome Polonii-Stali Świdnica: Feliks Dudek, Kacper Witaszczyk, Hubert Głogiewicz, Noah Bösch, Michał Głowacki, Jacek Mazur, Szymon Gawroński, Michał Sidor, Maciej Politański, Karol Walczak, Przemysław Dela, Michał Sobolewski, Beniamin Miedziński, Oskar Ożóg, Jan Smok, Marcel Rohde, Zofia Przyborowska, Dawid Marszałek, Leon Kosmala, Aleksander Stasiak.

264 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page