top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Bardzo dobry występ żaków 2013 we Wrocławiu


Z dobrej strony pokazali się młodzi piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica z rocznika 2013. Biało-zieloni szlifujący swoje umiejętności na co dzień pod okiem trenerów Patryka Paszkowskiego i Szymona Goździejewskiego pokazali się z dobrej strony podczas turnieju organizowanego pod balonem przez Ślęzę Wrocław.


Młodzi świdniczanie dość pechowo zakończyli pierwszą fazę turnieju. Nasi zawodnicy wygrali dwa spotkania - z Bumerangiem Wrocław i UKS-em Mięknia, a także zanotowali dwie porazki z gospodarzami - Ślęzą Wrocław. Jedynie gorszym bilansem goli znaleźliśmy się w grupie srebrnej, ale tam nie zaznaliśmy już goryczy porażki. Zaczęło się od remisu 2:2 z Miedzią Legnica, a później biało-zieloni rozkręcali się z meczu na mecz, wygrywając z UKS-em II Miękina 10:1, UKS-em Lechia Dzierżoniów 4:2 i UKS-em I Miękinia 2:0. Taki dorobek pozwolił nam na zwycięstwo w grupie srebrnej niedzielnego turnieju we Wrocławiu.


Skład IgnerHome Polonii-Stali Świdnica: Bartek Kalinowski, Adaś Macutkiewicz, Sebastian Matuszak, Filip Arendarczyk, Tomek Naleśnik, Mateusz Janowski, Miłosz Kisiel, Antek Przyprawa, Antek Klusek-Stachurski, Kazik Harendarz.

207 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page