top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Świetny start orlików w Nowej Rudzie!


Z bardzo wysokim drugim miejscem z Nowej Rudy wyjechała drużyna IgnerHome Polonii-Stali Świdnica z rocznika 2012 prowadzona przez trenera Andrieja Kozachenko. Biało-zieloni na podium ustąpili tylko zespołowi SEMP Warszawa, który w grupie złotej pokonali jednak 2:1!


W fazie eliminacyjnej nasi zawodnicy ulegli 1:2 UKS-owi Siódemka Bielawa, pokonali SEMP II Warszawa 7:1, ograli Hattricka Głuchołazy 4:1, zwyciężyli 13:1 z Polonią Nysa i 6:2 z FC Wrocław Brochów, a także przegrali 2:4 z SEMP I Warszawa i 3:5 z Champions Warszawa. Taki dorobek pozwolił nam awansować do grupy złotej. Świdniczanie podkręcili jeszcze bardziej i tak wysokie przez siebie tempo i zrewanżowali się stołecznym zespołom, wygrywając 2:1 z SEMP I Warszawa i 3:2 z Champions Warszawa. W ostatnim spotkaniu ulegli 1:3 Hattrickowi Głuchołazy.


Zarówno SEMP, jak i IgnerHome w końcowym rozrachunku mieli na swoim koncie 6 punktów. Organizatorzy zadecydowali, że o zwycięstwie zadecyduje nie bilans bezpośredniego pojedynku między zainteresowanymi drużynami, a bilans goli w fazie złotej. Lepszym mogli pochwalić się warszawiacy i to oni znaleźli się na najwyższym stopniu podium. Biało-zieloni byli drudzy i możemy być dumni z ich występu, a trzecia lokata powędrowała do ekipy Champions Warszawa.


Najlepszym bramkarzem został ponadto Tomasz Antoniuk. Kacper Krawczyk wywalczył bardzo wysoką trzecią lokatę w wyścigu o koronę króla strzelców. Zwyciężył zawodnik z Warszawy z dorobkiem 20 trafień.


Skład IgnerHome Polonii-Stali Świdnica: Marciniszyn, Kołakowski, Antoniuk, Święcicki, Mielnik, Ulfik, Sidor, Krawczyk, Sowa, Grabowski, Maślany, Siedziukiewicz, Folkman.

196 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page