top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Świetny start młodzików


Bardzo dobrze zaprezentowała się rywalizująca w klasie okręgowej młodzików drużyna Polonii-Stali II Świdnica. Podopieczni Jakuba Rosiaka grający w zdecydowanej większości dolnym rocznikiem, a nawet zawodnikami z kategorii wiekowej orlików pewnie pokonali na wyjeździe Górnika Wałbrzych 5:1!


- Spotkanie rozpoczęło się dla nas dość pechowo. Już na samym starcie niedokładne podanie do naszego bramkarza poskutkowało golem dla przeciwników strzelonym do pustej bramki. Później ruszyliśmy do ataku, przeprowadzając ciekawe i składne akcje. Do przerwy dwukrotnie do sieci trafił Szymon Mazur i było 2:1 dla nas. Druga odsłona przebiegła całkowicie pod naszą kontrolą. W 45. minucie po dobrej akcji i dośrodkowaniu Mikołaja Kozara zrobiło się 3:1. Kolejne sytuacje wykorzystali Ali Nada i znów Mikołaj Kozar, a pojedynek zakończył się naszą wygraną w wymiarze 5:1 - komentuje trener Jakub Rosiak.


Górnik Wałbrzych - Polonia-Stal Świdnica 1:5 (1:2)


Polonia-Stal: Oleś, Niedziałkowski, Zawada, Orzechowski, Monica, Mazur, Kozar, Podolski, Maliszewski, Jedliński, Nada, Waśniowski, Studnicki, Wacht, Hajduga.

335 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


jana
Mar 19, 2021

Trenerzy z pasją, chłopcy z charakterem BRAWO


Like
bottom of page