top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMKS Polonia-Stal Świdnica

Świetny mecz juniorów, Śląsk Wrocław pokonany!


Piłkarze Polonii-Stali Świdnica z ligi dolnośląskiej juniorów starszych wrócili na zwycięską ścieżkę. Po pechowej porażce po fantastycznym widowisku ze Ślęzą Wrocław, tym razem podopieczni Sebastiana Błaszczyka ograli na wyjeździe aż 3:0 WKS Śląsk Wrocław!


Biało-zieloni chcieli wygrać ten zaległy pojedynek i usadowić się w górnej połowie tabeli. Tak też się stało, choć wygrana nie przyszła tak łatwo, a gospodarze byli groźni, szukając swoich okazji do strzelenia gola. Tego dnia na listę strzelców wpisywali się jednak tylko nasi piłkarze. Strzelanie rozpoczął już w 14. minucie Dorian Krakowski. Po zmianie stron do wrocławskiej sieci trafił Dominik Klechowicz, a tuż przed końcem spotkania znów Dorian Krakowski. Świdniczanie z dorobkiem 6 punktów wywalczonych w 3 spotkaniach i bilansem goli 10:6, plasują się na 5. pozycji w tabeli. Już w najbliższą niedzielę, 6 września czeka ich kolejny bój o punkty. O godz. 11.00 podejmiemy na swoim obiekcie Polonię Środa Śląska.


WKS Śląsk Wrocław - Polonia-Stal Świdnica 0:3 (0:1)


Skład: Doliński, Staroń, Hruszowiec, Norkiewicz, Zalewski, Sieradzki, Klechowicz (84' Dziurbacz), Madziała (82' Lepak-Przybyłowicz), Jajko (77' Reczyński), Istelski, Krakowski.

564 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page