Szukaj
  • MKS Polonia-Stal Świdnica

Świdnickie święto futbolu startuje już w piątek!


Przed nami trzydniowe zmagania w ramach czwartej edycji Międzynarodowego Memoriału Piłkarskiego Grzegorza Solarza organizowanego tradycyjnie przez klub IgnerHome Polonia-Stal Świdnica. O prym powalczy 12 zespołów, a pierwszy mecz zaplanowano na piątek, 11 marca - godz. 15.00, sztuczne boisko Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.


Grupa A:

IgnerHome Polonia-Stal Świdnica (województwo dolnośląskie)

Akademia Piłkarska Reissa Poznań (województwo wielkopolskie)

Łużyce Lubań (województwo dolnośląskie)

MKS Żory (województwo śląskie)

FK Nachod (Czechy)

WKS Śląsk I Wrocław (województwo dolnośląskie)


Grupa B:

Karkonosze Jelenia Góra (województwo dolnośląskie)

Sportis Łochowo (województwo kujawsko-pomorskie)

PSC Pezinok (Słowacja)

Suchary Suchy Las (województwo wielkopolskie)

Reprezentacja Okręgu Trutnov (Czechy)

WKS Śląsk II Wrocław (województwo dolnośląskie)


Terminarz


Piątek, 11 marca:

15.00 - 15.27: Karkonosze Jelenia Góra - PSC Pezinok (Grupa B)

15.30 - 15.57: MKS Żory - WKS Śląsk I Wrocław (Grupa A)

16.00 - 16.27: Sportis Łochowo - WKS Śląsk II Wrocław (Grupa B)

16.30 - 16.57: FK Nachod - Akademia Piłkarska Reissa Poznań (Grupa A)

17.00 - 17.27: Suchary Suchy Las - Reprezentacja Okręgu Trutnov (Grupa B)

17.30 - 17.57: IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - MKS Żory (Grupa A)

18.00 - 18.27: Sportis Łochowo - PSC Pezinok (Grupa B)

18.30 - 18.57: FK Nachod - Łużyce Lubań (Grupa A)

19.00 - 19.27: Karkonosze Jelenia Góra - Reprezentacja Okręgu Trutnov (Grupa B)

19.30 - 19.57: Akademia Piłkarska Reissa Poznań - WKS Śląsk I Wrocław (Grupa A)

20.00 - 20.27: WKS Śląsk II Wrocław - Suchary Suchy Las (Grupa B)

20.30 - 20.57: IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - Łużyce Lubań (Grupa A)


Sobota, 12 marca:

8.00 - 8.27: WKS Śląsk I Wrocław - Łużyce Lubań (Grupa A)

8.30 - 8.57: WKS Śląsk II Wrocław - Karkonosze Jelenia Góra (Grupa B)

9.00 - 9.27: Akademia Piłkarska Reissa Poznań - MKS Żory (Grupa A)

9.30 - 9.57: IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - FK Nachod (Grupa A)

10.00 - 10.27: Reprezentacja Okręgu Trutnov - PSC Pezinok (Grupa B)

10.30 - 10.57: Sportis Łochowo - Suchary Suchy Las (Grupa B)

11.00 - 11.27: MKS Żory - Łużyce Lubań (Grupa A)

11.30 - 11.57: WKS Śląsk I Wrocław - FK Nachod (Grupa A)

12.00 - 12.27: WKS Śląsk II Wrocław - PSC Pezinok (Grupa B)

12.30 - 12.57: Suchary Suchy Las - Karkonosze Jelenia Góra (Grupa B)

13.00 - 13.27: IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - Akademia Piłkarska Reissa Poznań (Grupa A)

13.30 - 13.57: Reprezentacja Okręgu Trutnov - Sportis Łochowo (Grupa B)


PRZERWA!!!


14.45 - 15.12: MKS Żory - FK Nachod (Grupa A)

15.15 - 15.42: Suchary Suchy Las - PSC Pezinok (Grupa B)

15.45 - 16.12: Akademia Piłkarska Reissa Poznań - Łużyce Lubań (Grupa A)

16.15 - 16.42: IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - WKS Śląsk I Wrocław (Grupa A)

16.45 - 17.12: Reprezentacja Okręgu Trutnov - WKS Śląsk II Wrocław (Grupa B)

17.15 - 17.42: Karkonosze Jelenia Góra - Sportis Łochowo (Grupa B)


KONIEC I FAZY TURNIEJU!!!


17.45 - 18.12: 5A - 6B

18.15 - 18.42: 5B - 6A

18.45 - 19.12: 4A - 4B

19.15 - 19.42: 2A - 2B

19.45 - 20.12: 1A - 3B

20.15 - 20.42: 1B - 3A


Niedziela, 13 marca:

8.30 - 8.57: 4A - 5B

9.00 - 9.27: 4B - 5A

9.30 - 9.57: 3A - 3B

10.00 - 10.27: 1B - 2A

10.30 - 10.57: 6A - 6B

11.00 - 11.27: 1A - 2B

11.30 - 11.57: 5A - 5B

12.00 - 12.27: 2A - 3B

12.30 - 12.57: 4A - 6B

13.00 - 13.27: 4B - 6A

13.27 - 13.57: 2B - 3A

14.00 - 14.27: 1A - 1B


14.45 - UROCZYSTA CEREMONIA KOŃCOWA

557 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie