Szukaj
  • MKS Polonia-Stal Świdnica

Świdniccy sportowcy nagrodzeni za rok 2020!


Świdniccy sportowcy, trenerzy oraz działacze otrzymali nagrody za wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej za 2020 rok. Przedstawiamy listę wyróżnionych sportowców, w tym gronie są też biało-zieloni przedstawiciele piłki nożnej!


Przyznano:


I: Nagrodę indywidualną dla zawodnika w wysokości po 500 zł: 1) Marcin Markiewicz – triathlon 2) Stanisław Romanik – judo 3) Karolina Kohutiak – boks 4) Malwina Kulig – akrobatyka sportowa 5) Jan Socha – akrobatyka sportowa 6) Julia Krasoń – piłka siatkowa 7) Tomasz Wojas – taniec standardowy i towarzyski 8) Anna Wojas – taniec standardowy i towarzyski 9) Mikołaj Lis – tenis ziemny 10) Hubert Konstanty – piłka nożna 11) Zuzanna Olejniczak – kolarstwo 12) Jakub Musialik – kolarstwo 13) Hubert Barcik – piłka ręczna 14) Maciej Markowski – piłka ręczna 15) Aleksander Kuprin – piłka ręczna 16) Łukasz Szporko – piłka ręczna 17) Piotr Florczak – pływanie 18) Adam Chodyniecki – speedcubing 19) Marek Zieliński – akrobatyka sportowa 20) Damian Bober – akrobatyka sportowa 21) Filip Makowski – akrobatyka sportowa 22) Kamil Musiał – akrobatyka sportowa 23) Piotr Sułek – kolarstwo 24) Wiktoria Lulek – boks


II. Nagroda zespołowa – upominek rzeczowy:


a) w wysokości 1400 zł dla drużyny młodziczek MKS Polonia Świdnica, obecnie MKS Volley Świdnica w składzie: – Natalia Kardasz – Nina Jasiecka – Martyna Pitek – Julia Huzar; – Kinga Fąfara – Martyna Zielińska – Małgorzata Byczek – Wiktoria Wiraszka – Matylda Kozak – Amelia Pieszczoch – Julia Krasoń – Martyna Gaik – Maria Marczuk – Oliwia Smok


b) w wysokości 2 300 zł dla drużyny seniorów MKS Polonia-Stal Świdnica w składzie: – Bartłomiej Kot – Kacper Koziarz – Bartosz Doliński – Edil De Souza Barros – Jakub Białas – Łukasz Kot – Andrii Kozachenko – Patryk Paszkowski – Patryk Salamon – Marcos Pauli Baumgarten – Sebastian Białasik – Grzegorz Borowy – Wojciech Sowa – Kacper Stachurski – Kamil Szczygieł – Wojciech Szuba – Jakub Filipczak – Szymon Tragarz – Robert Myrta – Dorian Krakowski – Damian Wajda – Sławomir Orzech – Damian Chajewski


c) w wysokości 2 240 zł dla drużyny trampkarzy MKS Polonia-Stal Świdnica w składzie: – Mateusz Choromański – Oskar Cybruch – Jakub Janas – Jakub Holband – Eryk Korab – Jakub Król – Franciszek Nowak – Patryk Paliński – Jakub Safian – Alan Sauter – Alex Kindel – Maciej Stańczak – Patryk Taratuta – Wiktor Wiecheć – Piotr Widła – Dawid Matyszczyk – Igor Malinowski – Hubert Lipiński – Szymon Zaczyński – Hubert Pawlik – Karol Wiatrowski – Aleksander Jarosz – Kacper Sztabiński – Adrian Bereś – Marek Jurczak – Bartosz Dudzic – Igor Zawiła – Jakub Kula


III. Nagroda dla trenera prowadzącego szkolenie w wysokości po 600 zł: 1) Bartłomiej Zamęcki – judo 2) Piotr Treczyński – boks 3) Monika Krawczyk – Rudnicka – akrobatyka sportowa 4) Anna Kozieł – akrobatyka sportowa 5) Michał Tomiałowicz – piłka siatkowa 6) Piotr Krygier – piłka nożna 7) Wiesław Iwanio – piłka ręczna 8) Piotr Pas – akrobatyka sportowa 9) Angelika Prześlica – akrobatyka sportowa 10) Mariusz Kuc – boks


IV. Nagroda za całokształt dla osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej w wysokości po 500 zł: 1)Tomasz Bohuszewicz – taekwondo 2) Marita Cudejko – boks 3) Adam Wierzbicki – piłka nożna 4) Maria Omańska – amatorska piłka siatkowa kobiet i mężczyzn


Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, życzymy kolejnych osiągnięć sportowych i satysfakcji z prowadzonej działalności sportowej.

55 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
  • Facebook
  • YouTube

©2020 by ShtelskyArt / www.shtelskyart.pl

Miejski Klub Sportowy Polonia Stal Świdnica

Adres: ul. Śląska 35a, 58-100 Świdnica
Telefon komórkowy: 604-862-195

A.png