Szukaj
  • MKS Polonia-Stal Świdnica

Świdniccy sportowcy wyróżnieni! [LISTA NAGRODZONYCH]


Świdniccy sportowcy, trenerzy oraz działacze otrzymali nagrody za wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej za 2021 rok. Przedstawiamy listę wyróżnionych sportowców! Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych są biało-zieloni piłkarze!


Za wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej w 2021 roku przyznano:


nagrody indywidualne dla zawodników w wysokości po 500 zł:

  • Sonia Rozumkiewicz – lekkoatletyka,

  • Dariusz Szczepanik – lekkoatletyka,

  • Tomasz Kowalski – kolarstwo szosowe,

  • Anna Wojas – sportowy taniec towarzyski,

  • Tomasz Wojas – sportowy taniec towarzyski,


nagrody indywidualne dla zawodników w wysokości po 450 zł:

  • Julia Krasoń – piłka siatkowa,

  • Karolina Kohutiak – boks,

  • Mikołaj Styczeń – taekwon-do,

  • Aleksander Zelek – piłka ręczna plażowa,

  • Michał Kopeć – speedcubing,

  • Kyrylo Mukhin – boks,

  • Urszula Janusz – judo,

  • Antoni Romanik – judo,

  • Stanisław Romanik – judo,

  • Wiktor Chrząstowski – piłka ręczna,

  • Franciszek Halicki – modelarstwo lotnicze i kosmiczne,

  • Magdalena Halicka – modelarstwo lotnicze i kosmiczne,

  • Milena Halicka – modelarstwo lotnicze i kosmiczne,

  • Marcel Zieliński – taekwon-do / kickboxing,

  • Maciej Dobrowolski – taekwon-do / kickboxing,

  • Marcel Borkowski – pływanie,

  • Adam Chodyniecki – speedcubing,


nagrody indywidualne dla zawodników w wysokości po 400 zł:

  • Hanna Kubryńska – akrobatyka sportowa,

  • Karolina Kozieł – akrobatyka sportowa,

  • Amelia Trelewska – akrobatyka sportowa,

  • Julia Wrońska – akrobatyka sportowa,

  • Zuzanna Cieślak – akrobatyka sportowa,

  • Marek Zieliński – akrobatyka sportowa,

  • Filip Makowski – akrobatyka sportowa,

  • Kamil Musiał – akrobatyka sportowa,

  • Damian Bober – akrobatyka sportowa,

nagroda zespołowa – upominek rzeczowy w wysokości 990 zł dla zawodników:

  • MKS Polonia-Stal Świdnica (drużyna młodzików rocznik 2009/2010) – piłka nożna


nagroda dla trenera prowadzącego szkolenie w wysokości po 550 zł:

  • Stanisław Godlewski – boks,

  • Anna Kozieł – akrobatyka sportowa,

  • Bartłomiej Zamęcki – judo,

  • Piotr Pas – akrobatyka sportowa,

  • Angelika Prześlica-Stadnik – akrobatyka sportowa,

  • Robert Gniot – boks,

  • Łukasz Halicki –modelarstwo lotnicze i kosmiczne,

  • Kamil Halicki – modelarstwo lotnicze i kosmiczne,


nagroda za całokształt dla osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej w wysokości po 600 zł:

  • Leszek Noworól – multi dyscyplinarne,

  • Jarosław Lato – piłka nożna,

  • Jan Grusiecki – piłka siatkowa szczebel wojewódzki, turystyka i rekreacja.

292 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie